Company

Historia marki

Marka Plan-Tech obecna jest na polskim rynku już od 1996 roku. Od tego czasu projektujemy, doradzamy i przeprowadzamy kompleksowe realizacje w zakresie sprzętu do galwanizerni. Nasz sprzęt od prawie 20 lat jest znany ze swojej niezawodności. Możemy pochwalić się szeroką paletą unikalnych rozwiązań i urządzeń, które znaleźć można w zakładach w całej Polsce.

Nowy Plan-Tech

Rozpoczynamy nowy rozdział w historii marki Plan-Tech. Od sierpnia 2015 r. funkcjonujemy pod oficjalną nazwą „Nowy Plan-Tech Sp. z o.o.”, a to wszystko aby lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i realizować co raz bardziej ambitne projekty.

Nasze wartości

Innowacje

Naszą kluczową wartością jest proponowanie klientom najświeższych rozwiązań własnych oraz rozwiązań naszych partnerów technologicznych. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na lepszą ekonomię, ekologię, bezpieczeństwo i wydajność produkcji. Pracujemy z najlepszymi dostawcami w branży co bezpośrednio przekłada się na sukces klientów.

Jakość

Jako gwarant przyjmujemy długotrwałą eksploatację naszych rozwiązań. Korzystamy z najlepszych podzespołów, materiałów, narzędzi i technik co przekłada się na długą żywotność naszych produktów.

Bezpieczeństwo

Szczególnie cenimy bezpieczeństwo w trzech płaszczyznach:

  • Środowiska – nasze rozwiązania z zakresu wentylacji i oczyszczalni zapewniają ochronę cennego środowiska naturalnego

  • Zdrowia – wspólnie z klientami dbamy o zdrowie i życie jego pracowników gwarantując jakość naszych urządzeń i planując systemy bezpieczeństwa

  • Wewnętrzne – jako zakład produkcyjny rozumiemy zagrożenia związane z pracą i dbamy też o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników

Ekonomia

Projektując całe galwanizernie oraz każde poszczególne urządzenie dbamy o optymalnie oszczędne wykorzystanie zasobów klienta. Nasze rozwiązania gwarantują maksymalną bezobsługowość i minimalne wykorzystanie mediów, co przekłada się na wymierne oszczędności dla klientów.